Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
PLAY!Rated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Bunny DropRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
BL MetamorphosisRated ★ 3.5
High & Low The MovieRated ★ 2.0
Winnie the Pooh: Blood and HoneyRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5
Our minute SessionsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5- 滝沢歌舞伎 ZERO 2020 The MovieRated ★ 4.0