Movies
Ratings
332
Despicable MeRated ★ 3.5
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Three Colors: RedRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
March of the PenguinsRated ★ 5.0
We Will Rock YouRated ★ 5.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 5.0