Movies
Ratings
31
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Barton FinkRated ★ 3.0
The Philly KidRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
A Time for Drunken HorsesRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0