Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0