Movies
Ratings
35
War of the WorldsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Just Friends?Rated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Return to OzRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 2.0
ArgoRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 4.0