Movies
Ratings
188
Ford v FerrariRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5