Titles you rated
Six DaysRated ★ 4.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 5.0- The Ultimate DuoRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
EternityRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0