Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5