Movies
Ratings
1116
EntourageRated ★ 3.5
Get HardRated ★ 2.0
The Holy MountainRated ★ 3.5
Jodorowsky's DuneRated ★ 5.0
El TopoRated ★ 3.5
The InternationalRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
An American CrimeRated ★ 3.5
The WoodsmanRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Red TailsRated ★ 1.5
Murder in the FirstRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Blue CapriceRated ★ 2.5
Out of the FurnaceRated ★ 2.5
Bullet to the HeadRated ★ 1.5
HomefrontRated ★ 3.0
Bad TeacherRated ★ 1.5
UnderworldRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5