Movies
Ratings
412
GeorgiaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Accordion DoorRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0- AudreyRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.5- Petshop V-logRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5- Searching for BongRated ★ 5.0
- A Clueless MovieRated ★ 3.0
- World PremiereRated ★ 4.0
- App the HorrorRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5- Beyond the WallRated ★ 3.0
SLOWLYRated ★ 3.0
The Tango LessonRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0