Movies
Ratings
54
Suicide SquadRated ★ 1.0
Raging BullRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 4.0