Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5