Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
The Office Season 9Rated ★ 4.0
The Office Season 8Rated ★ 3.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0