Movies
Ratings
794
The Zone of InterestRated ★ 3.5
GrassRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0- Can I Borrow a LightRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 2.5
Trivial MattersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 4.5
Cold FishRated ★ 1.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5