Series
Ratings
37
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
It's NightRated ★ 1.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0