Series
Ratings
45
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Backstreet RookieRated ★ 0.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5