Movies
Ratings
227
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0
Fair PlayRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5