Movies
Ratings
247
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.0
Love ExposureRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 2.5
The AviatorRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Miao MiaoRated ★ 3.0
The Family StoneRated ★ 1.5- Worst by ChanceRated ★ 3.0
GORated ★ 4.0
Gold RunRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0- In Our DayRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
HalfwayRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
IncomingRated ★ 2.0