Series
Ratings
322
Love ShuffleRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 3.5