Movies
Ratings
1012
The King's WardenRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
My Life as a DogRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0