Movies
Ratings
170
People We Meet on VacationRated ★ 3.0- HumintRated ★ 0.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 1.5