Movies
Ratings
202
Driving Miss DaisyRated ★ 2.5
King KongRated ★ 2.0
Orphan: First KillRated ★ 1.5
La BambaRated ★ 4.5
Black BookRated ★ 4.5
The FugitivesRated ★ 4.5
The HighwaymenRated ★ 1.0
Citizen RohRated ★ 0.5
BreakdownRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 1.5
ScreamRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 5.0