Titles you rated
- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5