Titles you rated
- HumintRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Train DreamsRated ★ 4.0
IdaRated ★ 4.5
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
NebraskaRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The Name of the RoseRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5