Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 0.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0