Movies
Ratings
47
The AvengersRated ★ 4.0
TrainwreckRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 1.0
The HangoverRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 1.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
MapadoRated ★ 1.5
Too Beautiful to LieRated ★ 0.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0