Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
NopeRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 1.0
NerveRated ★ 1.0
22 JulyRated ★ 3.0- PilotRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 2.0
Another RoundRated ★ 2.5