Series
Ratings
19
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Strike LoveRated ★ 1.5
New HeartRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0