Series
Ratings
18
DamagesRated ★ 4.0
DamagesRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
FringeRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0