Movies
Ratings
904
Project Hail MaryRated ★ 4.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.5
Barton FinkRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Girl with the NeedleRated ★ 4.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0- Scary HouseRated ★ 2.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Jay KellyRated ★ 2.5
FargoRated ★ 4.0
The MastermindRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0