Movies
Ratings
610
A Star Is BornRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5