Series
Ratings
14- SkinsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5- Being Human Season 1Rated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5