Series
Ratings
12
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0