Movies
Ratings
126
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 2.0
BarbarianRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Bird Box BarcelonaRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5