Series
Ratings
13
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5