Titles you rated
ConclaveRated ★ 3.5- The Price of GoodbyeRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 1.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0