Series
Ratings
43
ChernobylRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5