Movies
Ratings
545
Late ShiftRated ★ 3.5
Marty SupremeRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BTS: THE RETURNRated ★ 3.0
Gintama the Movie 2026: Yoshiwara in FlamesRated ★ 3.0
The Dangers in My Heart: The MovieRated ★ 3.0- Ikiru: Okawa Shogakko Tsunami Saiban wo Tatakatta Hito tachiRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Tears of the Blue SeaRated ★ 2.0
Cannibal HolocaustRated ★ 3.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 2.5
The Wicker ManRated ★ 2.5
SAI: disasterRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.0
MOBILE SUIT GUNDAM HATHAWAY The Sorcery of Nymph CirceRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Ginga Tokkyu Milky☆Subway Kaku Eki Teisha GekijoikiRated ★ 3.0