Movies
Ratings
318
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
RampageRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.5