Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Ms. IncognitoRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
A Time Called YouRated ★ 2.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 2.0