Movies
Ratings
18
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Aikatsu! × PriPara THE MOVIE -A Miraculous Encounter!-Rated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 1.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.5