Titles you rated
- The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
FurieRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0