Titles you rated
Horror StoriesRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.5
ShaolinRated ★ 3.0
Mulan: Rise of a WarriorRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 4.0
The Scorpion KingRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0