Movies
Ratings
1538- HumintRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
Ichi the KillerRated ★ 3.5
Planet TerrorRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
The Shadow StraysRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Evil Dead RiseRated ★ 3.5
Day WatchRated ★ 3.5
Night WatchRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 3.5