Titles you rated
Meat LoveRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
A Cure for WellnessRated ★ 1.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.5
Baby DriverRated ★ 1.5
The SuspectRated ★ 0.5
Lights OutRated ★ 1.0
Jenny, JunoRated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 1.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
PsychokinesisRated ★ 1.0
The MimicRated ★ 1.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.0