Movies
Ratings
89
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5