Series
Ratings
115
Through the DarknessRated ★ 3.5
AgencyRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 1.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0