Series
Ratings
16- War of MoneyRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0- Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0