Movies
Ratings
638
Project Hail MaryRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5