Series
Ratings
113
The Art of SarahRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 2.0
CSI: NYRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5